Ми, Метінвест і ДТЕК, що входять до найбільшої в Україні інвестиційної групи SCM, за підтримки Офісу Президента України, у координації з Фондом Ріната Ахметова та міськими адміністраціями, створили Гуманітарний штаб «Рятуємо життя» та здійснюємо його фінансування. Для реалізації ініціатив гуманітарного проєкту та їх фінансування створено благодійний фонд у Польщі FUNDACJA RAZEM DAMY RADE - DO IT TOGETHER.

Що відбувається в Україні

24 лютого 2022 року росія здійснила напад на Україну й розв’язала повномасштабну війну, унаслідок якої щодня гине мирне населення. Багато українських міст бореться за виживання та перебуває на межі гуманітарної катастрофи. Мільйони біженців тікають від війни.

Що ми робимо

Ініціатива передбачає масштабну безперервну гуманітарну допомогу із залученням наших міжнародних партнерів у вигляді харчових продуктів і товарів першої необхідності. Для цього ми організували хаб у Польщі, де збираємо гуртові відправлення, які доставляються у координації з урядом України в міста та регіони з найбільшими потребами. У містах та регіонах ми вже співпрацюємо з місцевою владою та гуманітарними штабами, а також маємо можливість залучити місцевих волонтерів у регіонах для розподілу допомоги.

Наші основні міста-партнери для розподілу допомоги в Україні: Авдіївка, Запоріжжя, Кривий Ріг, Кам'янське, Покровськ.

Чому саме ці населені пункти: це міста присутності нашого бізнесу, які вже потерпають або можуть потерпати від війни, яку веде російська федерація в Україні. Ми добре знаємо їхні потреби та координуємо наші дії з місцевими адміністраціями, щоб уся допомога дісталася адресатів.

Як врятувати життя

Мирне населення України страждає не лише від обстрілів і бомбардувань, а й через відсутність доступу до їжі, води, товарів першої необхідності, медичної допомоги та ліків. Базові потреби:

savinglives-icon-01

Харчові продукти тривалого зберігання

Консерви (м’ясні, рибні, паштети тощо), крупи, крекери/печиво, макарони, каші та супи швидкого приготування, згущене молоко/горіхові пасти, шоколад, цукор, сіль, чай, кава, вода в пляшках тощо.

savinglives-icon-02

Дитяче харчування та догляд

Суміш для годування з пляшечки для новонароджених і немовлят (із терміном придатності не менше 2 місяців), дитяче харчування у вигляді пюре, підгузки.

savinglives-icon-03

Товари гігієни та першої необхідності

Сірники, свічки, дезінфекційні засоби, серветки для очищення, одноразові набори столових приладів (тарілки, ложки, кухлі/стакани), зубні щітки, зубні пасти, туалетний папір.

Готові допомогати?

Просимо надсилати гуманітарну допомогу лише після звернення до представника гуманітарного штабу, щоб допомогу не втратили та не пошкодили під час зберігання або транспортування, а негайно доставили в Україну.

Зв'яжіться з нами

Контактний центр : +48 22 162 18 04

WhatsApp: +38 067 5100 167

Заповніть форму на сайті

Форма допомагає нам обробляти запити швидше

Грошова підтримка

Підтримайте нас з усього світу

Як це працює

1

Повідомте нам, якщо ви бажаєте надіслати гуманітарну допомогу

Надішліть запит через форму або зв'яжіться з менеджером, щоб домовитися про передачу допомоги в наш термінал у Польщі. Ми приймаємо оптові поставки

2

Допомога агрегуватиметься для передачі Україні

Ми збираємо гуманітарні вантажі та беремо на себе відповідальність за доставку допомоги від європейських кордонів у ті міста України, де вона найбільш потрібна

3

Доставка у міста України

Допомога передаватиметься українському цивільному населенню разом із муніципальними гуманітарними центрами, розгорнутими у всіх регіонах України, та нашими місцевими волонтерами

46 546

людей отримали допомогу

Дані станом на: 19.05.2022

Хто ми

Гуманітарний штаб «Рятуємо життя»

Метінвест, ДТЕК і Фонд Ріната Ахметова мають необхідний і здебільшого унікальний досвід реалізації спільних гуманітарних проєктів. Крім того, з самого початку збройного конфлікту на Донбасі у 2014 році Фонд Ріната Ахметова здійснював особливу гуманітарну місію із забезпечення мирних жителів Донецької та Луганської областей медикаментами, харчовими продуктами та предметами першої необхідності

З 2014 року для запобігання гуманітарній катастрофі в регіоні Фонд Ріната Ахметова надав понад 12 мільйонів харчових наборів виживання та допоміг вижити 5 мільйонам людей. У 2020 році разом із урядом України ми організували допомогу в боротьбі з COVID. До того ж, як бізнес ми маємо добре налагоджені ланцюги закупівель, логістики, фінансового та юридичного забезпечення цієї ініціативи

Наша місія

Ми допомагаємо українському народу подолати біль та страхи війни, надаючи необхідні продукти харчування, лікарські засоби та гуманітарну допомогу із залученням наших партнерів та застосуванням нашої ділової експертизи та інфраструктури.

Прозорість для донорів та партнерів

Для організації чи компанії, яка хоче стати партнером, участь в ініціативах Фонду – це можливість зробити свій внесок у порятунок життів, підтримку населення, що потерпає від воєнних дій. Фонд працює на принципах прозорості та відповідно до кращих управлінських практик. Для донорів, партнерів та усіх зацікавлених сторін ми регулярно публікуємо новини та прес-релізи, фінансові релізи, звіти з наданої допомоги населенню України. Фонд проходитиме аудит за міжнародними стандартами звітності для NGO та публікуватиме на сайті звітність разом із аудиторськими висновками. Крім того, ми готові надати інформацію щодо використаних коштів на ваш запит.