Що відбувається в Україні

24 лютого 2022 року росія здійснила напад на Україну й розв’язала повномасштабну війну, унаслідок якої щодня гине мирне населення. Багато українських міст бореться за виживання та перебуває на межі гуманітарної катастрофи. Мільйони біженців тікають від війни.

Гуманітарний штаб «Рятуємо життя»

Метінвест і Фонд Ріната Ахметова мають необхідний і здебільшого унікальний досвід реалізації спільних гуманітарних проєктів. Крім того, з самого початку збройного конфлікту на Донбасі у 2014 році Фонд Ріната Ахметова здійснював особливу гуманітарну місію із забезпечення мирних жителів Донецької та Луганської областей медикаментами, харчовими продуктами та предметами першої необхідності.

З 2014 року для запобігання гуманітарній катастрофі в регіоні Фонд Ріната Ахметова надав понад 12 мільйонів харчових наборів виживання та допоміг вижити 5 мільйонам людей. У 2020 році разом із урядом України ми організували допомогу в боротьбі з COVID. До того ж, як бізнес ми маємо добре налагоджені ланцюги закупівель, логістики, фінансового та юридичного забезпечення цієї ініціативи.

Наша місія

Ми допомагаємо українському народу подолати біль та страхи війни, надаючи необхідні продукти харчування, лікарські засоби та гуманітарну допомогу із залученням наших партнерів та застосуванням нашої ділової експертизи та інфраструктури.

Що ми робимо

Ініціатива «Рятуємо життя» від початку війни допомагає всім, хто цього потребує найбільше. Вона була створена для запобігання гуманітарній катастрофі в регіонах, наближених до лінії фронту. Сотні тисяч українців вже отримали харчі та предмети першої потреби, а лікарні – медикаменти й обладнання. Також допомагаємо в психологічному відновленні постраждалих від війни жінок і дітей. Щоб подолати нові виклики воєнного часу, ми розширили нашу гуманітарну місію – запровадили масштабну програму протезування і реабілітації для поранених ветеранів і мирних жителів. Адже українці, яким ми завдячуємо своїми життями, заслуговують на найкращі протези.

food-icon

Гуманітарна допомога

Продуктові набори та засоби гігієни для дорослих, дітей, інвалідів, пенсіонерів

food-icon

Ліки та обладнання

Для лікарень, які отримують великий наплив постраждалих

food-icon

Психологічна підтримка та розвиток

Психологічна підтримка та лікування жінок, дітей. Реалізація програм навчання

food-icon

Протезування та реабілітація

Протезування кінцівок та супутня реабілітація постраждалих воїнів ЗСУ