Фізичні та юридичні особи можуть допомогти благодійними внесками або харчовими продуктами й товарами першої потреби. Для грошових переказів і придбання гуманітарної допомоги українцям створено фонд Do it together

Реквізити для переказу коштів можна знайти в розділі Підтримати. Щоб допомогти продуктами та товарами першої потреби, будь ласка, заповніть форму або зверніться до представників проєкту.

Основна мета проєкту – придбання та доставляння гуманітарної допомоги українцям, які у воєнний час потребують харчових продуктів, медикаментів і товарів першої потреби. Продуктові набори містять муку, макаронні вироби та крупу, цукор, згущене молоко, консерви, соняшникову олію.

Набори сформовані за рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, мають тривалий термін зберігання і розраховані на споживання 3 000 – 3 600 ккал на день. Вага одного набору – близько 6 кг. Докладніша інформація – в розділі Звіти.

Насамперед допомогу отримують багатодітні родини, одинокі матері, опікуни, люди з інвалідністю, а також інші вразливі категорії населення, що не мають змоги евакуюватися із небезпечних місць.

Ми також робимо стратегічні запаси для українських міст. Крім харчових продуктів, вони містять засоби індивідуальної гігієни, зокрема дитячі. Ліки та медичні витратні матеріали надходять до військових та цивільних лікарень.

Найактивніші бойові дії ведуться на сході України. Багато населених пунктів заблоковано, оскільки інфраструктура та логістичні маршрути зазнають обстрілів або зруйновані.

Наші основні міста-партнери для розподілу допомоги в Україні: Авдіївка, Запоріжжя, Кривий Ріг, Кам’янське, Покровськ. До цього переліку ми додали об’єднані територіальні громади (ОТГ) Дніпропетровської, Кіровоградської та Донецької областей.

На базі представництва групи Метінвест у Польщі створено два хаби, в яких ми акумулюємо допомогу з усього світу для доставляння в Україну.

В Україні гуманітарна допомога надходить до розподільних центрів у Запоріжжі (працює на базі металургійного комбінату «Запоріжсталь»), Дніпрі, Кам’янському (на базі металургійного комбінату «Каметсталь») і Кривого Рогу (на базі Центрального гірничо-збагачувального комбінату).

У розподільних центрах формують гуманітарні набори, щоб доправити їх у міста, жителі яких потребують допомоги.

Початкове фінансування здійснююється компанією Метінвест, до якої долучаються партнери та клієнти. Партнерами фонду вже стали більше 80 компаній із Польщі, Румунії, Нідерландів, Німеччини, Італії, США й Австралії.

Це компанії з різних галузей економіки: металургії, торгівлі, банківської сфери, ІТ, юриспруденції, суднобудування, машино- та приладобудування.

Щоб отримати докладну інформацію, звертайтеся за телефоном +380990595837

Унаслідок активних бойових дій інфраструктуру та багато підприємств українських міст і сіл зруйновано, а на їхнє відновлення знадобиться час. Постійне підтримання цих населених пунктів та їхніх жителів дасть змогу зберегти економічний потенціал регіонів та відновити економіку України.