Фонд RAZEM DAMY RADE – DO IT TOGETHER діє під наглядом Програмної Ради, що контролює дотримання загальної концепції, узгоджених напрямів фінансування та загальної відповідності вимогам. Рада також опікується підвищенням репутації Фонду в європейських країнах і залученням нових донорів.

Даріо Срна розпочинав кар’єру в «Хайдуку» (Спліт, Хорватія). У липні 2003-го підписав контракт із «Шахтарем», у складі якого провів 15 років, був лідером і капітаном команди. Рекордсмен за кількістю матчів у всіх турнірах (536), за збірну Хорватії зіграв 134 матча. Як гравець здобув із «Шахтарем» 26 трофеїв: Кубок УЄФА, 10 чемпіонств, 7 Кубків і 8 Суперкубків України. У червні 2019 року завершив кар’єру футболіста й незабаром обійняв посаду директора з футболу клубу. Має тренерську ліцензію УЄФА категорії PRO.

Фабіо Марацці – випускник Католицького університету Святого Серця в Мілані, є співзасновником і старшим керуючим партнером BMV Law Tax Finance. Він є експертом у сфері ведення міжнародного бізнесу, міжнародного комерційного права, злиттів та поглинань, транснаціональних корпоративних угод, законодавства ЄС, регулювання інновацій та інтернаціоналізації. Член кількох національних та міжнародних, державних та приватних правлінь та наглядових рад, національних та міжнародних організацій (ASIL, IBA, UIA, ABA), член Асоціації корпоративних юристів (ACC), FICM-MCN – найбільшої транснаціональної незалежної організації з вирішення спорів у світі. Продовжує Марацці й викладацьку діяльність – читає лекції з європейського та міжнародного права.

Хорст Візінгер – знаний на весь світ експерт із питань металургійної промисловості. Засновник та генеральний директор австрійської компанії Horst Wiesinger Consulting, яка протягом двадцяти років реалізувала понад 100 проєктів у всьому світі.

Марія Грімальді – експерт із трудових відносин. Протягом тридцати років спеціалізується на відносинах із промисловими та профспілковими організаціями та веденні переговорів. Член адміністративного комітету Фонду двосторонньої солідарності Сектору гігієни довкілля Національного інституту соціального забезпечення (INPS, Італія).

Мануель Тунон де Лара – президент France Universités, спільноти ректорів французьких університетів. Колишній президент Університету Бордо (Université de Bordeaux), де він обстоював цінності великого, багатопрофільного, визнаного у світі французького університету. Мануель Тунон де Лара – професор респіраторної медицини, який досліджує астму та алергію.