Збираємо кошти на харчові продукти, медикаменти та предмети гігієни для вразливих категорій українців

Зібрано 32%

Від початку російського вторгнення в Україну мільйони людей втратили елементарні умови життя, залишилися без роботи й дуже обмежені в ресурсах. З різних причин багато хто не може втекти від війни й покинути рідні домівки, навіть якщо там небезпечно.

Особливо важко тим, хто не може про себе подбати, а допомоги чекати нізвідки – людям похилого віку, багатодітним сім’ям, самотнім матерям, людям з інвалідністю.

Аби не допустити гуманітарної катастрофи та підтримати українців, ми продовжуємо збирати кошти на закупівлю та доставлення харчових продуктів і предметів гігієни для вразливих категорій людей, а також медикаментів для лікарень.

Разом із партнерами ми вже допомогли продуктами та товарами першої потреби 400 тисяч людей. А лікарні отримали медикаменти, обладнання і витратні матеріали на понад 240 тисяч євро.

Наша нова мета – зібрати кошти ще на 10 000 продуктових наборів для жителів Донецької, Запорізької та Дніпропетровської областей. Ці регіони регулярно зазнають обстрілів і руйнувань. Деякі населені пункти взагалі відрізані від постачання продуктів, і гуманітарна допомога – єдине, що допомагає їм триматися на плаву.

Допомогти просто: вартість одного набору – 11 євро. Ми можемо врятувати чиєсь життя!

.00