Учасниці проєкту «Незламна мама» дев’ять місяців жили у стані невизначеності, самотужки намагаючись подолати психологічні травми війни. Протягом трьох тижнів вони разом з дітьми пройдуть шлях від глибокого стресового стану до наповнення енергією.
Цю неймовірну трансформацію покаже Алевтина Швецова, мешканка блокадного Маріуполя, котра рятувала родину з напівзруйнованого міста. У щоденнику незламної мами буде низка історій про подолання болю, терапевтичну силу творчості та спілкування. А ще – справжні емоції жінок і дітей. Дивіться перше відео Алевтини про старт проєкту і його героїнь.
Наталя Арусланова. Незламна мама
Наталю Арусланову вмовив до участі у програмі «Незламна мама» чоловік. Спочатку вона скептично ставилася до проєкту, але після початку зайнять змогла відкрити для себе нові техніки та корисні практики, які допомагають впоратися зі стресом.
Ганна Коробкіна. Незламна мама
Ганна Коробкіна працює старшим інженером. Разом з родиною Ганна провела в оточеному росіянами Маріуполі 21 день. Виживали під обстрілами й потерпали від нестачі води та їжі, але, на щастя, їм вдалося вирватися з пекла.
Наталя Турченко. Незламна мама
Родина Турченків вже вдруге рятується від війни: у 2014 році їм довелося виїхати з рідного Сніжного, а в березні 2022 року – покинути Маріуполь. За два місяці до повномасштабного вторгнення сім’я придбала будинок в місті Марії, але війна зруйнувала всі надії на мирне та спокійне життя…
Ірина Дегтяренко. Незламна мама
Із початком повномасштабного вторгнення Ірина Дегтяренко знаходилася поза межами Маріуполя, а її чоловік і донька опинилися в облозі міста. Відсутність зв’язку та невідомість зводили з розуму… Лише в середині березня родина знову возз’єдналася.