Напередодні новорічних і різдвяних свят в шелтері Кам’янського велика кімната для розваг прийняла своїх маленьких відвідувачів. Це стало можливим завдяки підтримці партнерів-донорів проєкту «Рятуємо життя», створеного Групою Метінвест у координації з Фондом Ріната Ахметова.
На новий рік заведено робити подарунки. Їм щиро радіють і діти, і дорослі. Позитивні емоції та відчуття казки особливо потрібні тим, для кого минулий рік приніс найважчі випробування.
Зараз в одному з шелтерів поблизу Кам'янського розмістилися майже 300 вимушених переселенців з Маріуполя, Авдіївки й інших міст, що опинилися під обстрілами. Тут знайшли прихисток 65 дітей. Щоб їхнє дозвілля стало більш змістовним і насиченим яскравими подіями, напередодні нового року в прихистку облаштували велику ігрову кімнату.
Вона наповнена різноманітними іграми для дітлахів різного віку. Це стало можливим завдяки підтримці італійської юридичної компанії RiDiamo Onlus – одного з партнерів-донорів гуманітарного проєкту «Рятуємо життя».
– Ми розділили приміщення на три сектори. Діткам до шести років буде цікаво побавитися у «м’якій» зоні, де є яскраві гамаки, гірки, сухий басейн та інтерактивні ігри. Для дітей від шести років – різноманітні розважальні й розвивальні настільні ігри. А найстарші оцінять кіберзону, де можна пограти в ігрові приставки з набором найкрутіших ігор, – розповів представник ТОВ «Соціальні ініціативи Запоріжжя» Станіслав ЛИСИЦЯ.
Цей справді бажаний подарунок до новорічних свят вже оцінили перші відвідувачі ігрової кімнати. Радіють і батьки, адже в зимовий період та за поганої погоди дітям є де з користю проводити час, грати, спілкуватися, розвиватися.
Нагадаємо, що також в межах гуманітарного проєкту «Рятуємо життя» разом з «Фондом Маша» реалізується програма «Незламна мама». Вона створена для стабілізації психоемоційного стану учасників, запобігання розвитку ПТСР, розвитку здібностей до адаптації та самореалізації, створення нових соціальних зв’язків.
На проєкт потрапили співробітниці Метінвесту та дружини та діти працівників компанії, які перебували в окупації, втратили членів родини, полишили домівки чи мають глибокі психологічні травми внаслідок пережитого. Протягом трьох тижнів 140 учасників разом зі спеціалістами займалися за окремим розкладом для мам і дітей. Вони відвідували психологічні заняття, арттерапевтичні майстер-класи, проходили індивідуальні консультації.
Всього від початку повномасштабної війни допомогу від проєкту «Рятуємо життя» отримали майже 375 тисяч українців.
Серпень 09, 2024
Серпень 05, 2024